rss   Trwają pracę nad naszą nową stroną.
wybierz język
Kontakt tel. 790 815 721
DOMENY
wpisz nazwę domeny
sprawdź
NEWSLETTER
podaj adres e-mail zapisz się
OSTATNIA REALIZACJA

Strona sklepu oferującego stroje regionalne

www.parzynicka.pl

parzynicka_desktop


S
trona responsywna
(Responsive Web Design)
dopasowuje się do wyświetlaczy

parzynicka_mobile
Pozycjonowanie stron internetowych

    Pozycjonowanie stron internetowych. Czym jest pozycjonowanie,  SEO ?

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search engine optimization – SEO; zwana także pozycjonowaniem) – czynności zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych (naturalnych) wyszukiwarek internetowych (najczęściej google) dla wybranych słów i fraz kluczowych.

Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Pozycjonowanie bazuje na znanych elementach działania algorytmu wyszukiwarek, a także ciągłym poznawaniu nowych.

 Jakie wyszukiwarki ?

Proponujemy usługę pozycjonowania tylko w najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce – Google.pl obejmującej prawie 90% udziału w rynku.

pozycjonowanie

Dlaczego warto wypozycjonować stronę internetową?

Wiele badań wskazuje na fakt, że ponad 50% użytkowników Internetu przegląda jedynie dwie pierwsze strony rezultatów wyszukiwania.
 


Etapy związane z pozycjonowaniem serwisu www ?


  • Wstępna analiza
  • Optymalizacja serwisu
  • Właściwe pozycjonowanie i monitoring - kolejny etap polega m.in. na pozyskiwaniu wartościowych linków z różnych źródeł w sieci (Katalogi, blogi, wpisy na portalach itp.), oraz na monitorowaniu pozycji danej witryny pod pozycjnowaną frazę bądź frazy kluczowe
  • Raportowanie - po zakończeniu prac na życzenie Klienta przesyłamy stosowny raport z wykonanych prac.
Oczywiście wykonujemy szereg czynności w ramach wymienionych wyżej punktów. W związku z wieloletnim doświadczeniem nie udzielamy szczegółowych informacji na temat kroków, jakie wykonaliśmy podczas etapu optymalizacji i pozycjonowania. Więcej informacji udzielamy Klientowi po rozpoczęciu prac.