rss   Trwają pracę nad naszą nową stroną.
wybierz język
Kontakt tel. 790 815 721
DOMENY
wpisz nazwę domeny
sprawdź
NEWSLETTER
podaj adres e-mail zapisz się
OSTATNIA REALIZACJA

Strona sklepu oferującego stroje regionalne

www.parzynicka.pl

parzynicka_desktop


S
trona responsywna
(Responsive Web Design)
dopasowuje się do wyświetlaczy

parzynicka_mobile
Platformy e-learningowe

    E–learningnauczanie z wykorzystaniem sieci komputerowych i Internetu, oznacza wspomaganie dydaktyki za pomocą komputerów osobistych i Internetu. Pozwala na ukończenie kursu, szkolenia, a nawet studiów bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej.

    Termin e-learning, tak jak i techniki uczenia się oraz technologie kształcenia, odnosi się do stosowania w nauczaniu technologii elektronicznej w o wiele szerszym zakresie niż w ramach tradycyjnych szkoleń komputerowych. Jest również o wiele szerszy od pojęć nauczania i edukacji online, które oznaczają nauczanie tylko przez sieć internetową.

 E-learning służy nauczaniu na odległość oraz nauczaniu elastycznemu, jednak może być również łączony z tradycyjnym nauczaniem w formie kursów mieszanych. Ponadto e-learning umożliwia nam samodzielne wybranie preferowanego formatu dostarczania wiedzy i tempa jej przekazywania.

e_learning
Platforma e-learningowa oparta o IntCMS
Odpowiednia aplikacja to narzędzie które jest kluczem w dziedzinie zdalnego nauczania. Proponujemy wdrożenie Platformy e-learningowej z wszystkimi funkcjonalnościami umożliwiającymi prowadzenie nauczania przez Internet - są to dodatkowe moduły wdrożone do systemu IntCMS lub IntBOARD.
 


Jakie są zalety wykorzystania metody e-learningu?


  • niższe koszty dla organizatora szkolenia (redukcja kosztów szkolenia, głównie poprzez eliminację wydatków na zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem sal itp.),
  • oszczędność czasu wynikająca z eliminacji czynności przygotowawczych,
  • w przypadku szkoleń e-learningowych liczba osób, które mogą wziąć udział w szkoleniu, jest nieograniczona,
  • duża efektywność szkoleń uzyskiwana poprzez odpowiednie skonstruowanie materiału dydaktycznego,
  • monitoring wyników nauczania,
  • nowoczesny sposób nauczania.