rss   Trwają pracę nad naszą nową stroną.
wybierz język
Kontakt tel. 790 815 721
DOMENY
wpisz nazwę domeny
sprawdź
NEWSLETTER
podaj adres e-mail zapisz się
OSTATNIA REALIZACJA

Strona sklepu oferującego stroje regionalne

www.parzynicka.pl

parzynicka_desktop


S
trona responsywna
(Responsive Web Design)
dopasowuje się do wyświetlaczy

parzynicka_mobile
Jesteś tutaj: » » O IntCms
O IntCms

IntCMS jest to System Zarządzania Treścią (CMS - Content Management System) oparty na autorskim frameworku INT.web IntWORK.

Główną ideą stworzenia własnego systemu były trzy wartości: box_cms

  • prostota administracji
  • szybkość administracji
  • dopasowanie do indywidualnych preferencji użytkownika.

Nasz CMS jest zestawem narzędzi pozwalających w prosty i przyjemny sposób aktualizować i rozbudowywać stronę www. Jako system modułowy (module-based) pozwala nam dobrać odpowiednie elementy, przez co system całkowicie dopasowujemy do potrzeb klienta, dzięki czemu każde wdrożenie traktujemy w unikalny sposób, według specyfikacji serwisu.

Architektura oparta na MVC (Model-View-Controller) zapewnia oddzielenie treści (zawartości informacyjnej serwisu) od wyglądu (sposobu jej prezentacji). Po wprowadzeniu nowych informacji system zapisuje je w bazie danych. Następnie system IntCMS generuje dynamicznie strony internetowe na podstawie treści pochodzącej z bazy danych, ustawień oraz szablonów. Pozwala to na bardziej elastyczne, szybkie, a przede wszystkim wygodniejsze zarządzanie treścią.

Aplikacja IntCMS jest efektem wieloletnich doświadczeń połączonych z potrzebami i opiniami naszych klientów. Dlatego wciąż jest udoskonalany i rozbudowywany.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na prostotę administrowania, tworząc naszą aplikację podobną programom codziennego użytku. Możliwa jest również edycja danych w locie (bezpośrednio z poziomu widoku użytkownika).
Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera!

Wyprzedzamy konkurencję!

Czy wiesz, że wiele firm oferujących tworzenie stron internerowych, najczęściej w niskich cenach, używa darmowych rozwiązań - Joomla, Wordpress itp. - czerpiąc zyski jedynie instalując system CMS!

System IntCMS jest idelanym rozwiązaniem pozwalającym stworzyć to czego oczekujesz!