rss   Trwają pracę nad naszą nową stroną.
wybierz język
Kontakt tel. 790 815 721
DOMENY
wpisz nazwę domeny
sprawdź
NEWSLETTER
podaj adres e-mail zapisz się
OSTATNIA REALIZACJA

Strona sklepu oferującego stroje regionalne

www.parzynicka.pl

parzynicka_desktop


S
trona responsywna
(Responsive Web Design)
dopasowuje się do wyświetlaczy

parzynicka_mobile
Jesteś tutaj: » » O IntBoard
O IntBoard

IntBOARD jest zestawem narzędzi stworzone specjalnie, aby umożliwić tworzenie portali informacyjnych oraz społecznościowych. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i łatwością administrowania nawet tysiącami użytkowników!box_board

Posiada bardzo szeroką gamę modułów tworzących rozbudowany system portalowy. Tworzymy tak, aby użytkownicy mieli jak największą możliwość ingerencji w treść strony, przez komentowanie i ocenianie  artykułów, newsów, tworzenie swoich profili, dodawaniu zdjęć czy video.

Z systemem IntBOARD posiadasz pełną kontrolę nad całą zawartością Twojej witryny internetowej, przez co nie musisz się obawiać żadnych nieprzyjemności związanych z nieodpowiednią treścią.


Jednym z robudowanych modułów pozwalających na dowolne układanie hierarchii użytkowników są grupy. Pozwalają one na tworzenie nieograniczonej ilości grup, dzięki czemu będziemy mogli podzielić użytkowników według zadanego schematu np. konto standart, konto premium.

Platforma jest w pełni intergrowalna z popularnymi portalami społecznościowymi, dzięki czemu wystarczy jedno kliknięcie myszki by skorzystać z funkcjonalności FaceBook'a czy Twitter'a.

facebook       twitter      nk       googleplus   youtube

 

Portale WEB 2.0

Jako serwisy Web 2.0 określa się strony, w których podstawową rolę odgrywa treść generowana przez użytkowników tego serwisu. Uważa się, że serwisy Web 2.0 zmieniają paradygmat interakcji między właścicielami serwisu i jego użytkownikami

Według najnowszych badań, rynek mediów społecznościowych ciągle nie jest nasycony, a jego użytkownicy wciąż szukają nowych serwisów.

Stworzenie portalu społecznościowego przy pomocy systemu IntBOARD, jest więc doskonałym pomysłem, aby zaistnieć w internecie!

Wystarczy dobry pomysł, zapał i chęci, a sukces GWARANTOWANY!