rss   Trwają pracę nad naszą nową stroną.
wybierz język
Kontakt tel. 790 815 721
DOMENY
wpisz nazwę domeny
sprawdź
NEWSLETTER
podaj adres e-mail zapisz się
OSTATNIA REALIZACJA

Strona sklepu oferującego stroje regionalne

www.parzynicka.pl

parzynicka_desktop


S
trona responsywna
(Responsive Web Design)
dopasowuje się do wyświetlaczy

parzynicka_mobile
Jesteś tutaj: » » Grupa ArtCoders
Grupa ArtCoders

          W skócie o nas - Nasza firma powstała w 2008r początkowo funkcjonowała pod inną nazwą (mk&pt). W 2011 roku firma zmieniła nazwę na Agencja Reklamowa ArtCoders wtedy też zrodziły się inne priorytety rozwoju. Przełom nastąpił  jeszcze w  tym samym roku kiedy to podjęliśmy współprace z firmami które w branży reklamowej mają ogromne doświadczenie i istnieją na rynku od bardzo dawna tj. PressColour oraz drukarnią Emi-Druk. W ten sposób powstała grupa ArtCoders.

        Dzięki współpracy i połączeniu sił mogliśmy poszerzyć naszą ofertę o reklamę w formię tradycyjnej oraz poligrafie, jak również  zdobyć nowe umiejętności i pozyskać nowych Klientów. Przez kolejne lata pomimo kryzysu firma ciągle się rozwijała szukając nowych partnerów - efektem czego jest wspólpraca z ogólnokrajowym producentem artykułów reklamowych. Dzięki czemu możemy zaoferować atrakcyjne ceny produktów nawet przy minimalnych ilościach.

       Kolejnym etapem rozwoju firmy jest wspólpraca z programistami z IntegerTeam (obecny partner ArtCoders) i powstanie autorskiego systemu CMS (IntCms). Kolejno powstają autorski system do obsługi sklepu internetowego (IntShop) oraz system portalowy (IntBoard).

     Obecnie jako Grupa ArtCoders oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług reklamowych na najwyższym poziomie. Starmy sie ciągle rozwijać i nadążać za panującymi trendami, oczywiście również inwestując w  nowoczesny park maszynowy, a wszystko to  po to aby Nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla Naszych potencjalnych Klientów.

logo integer_team  logo_presscolour  logo 1