rss   Trwają pracę nad naszą nową stroną.
wybierz język
Kontakt tel. 790 815 721
DOMENY
wpisz nazwę domeny
sprawdź
NEWSLETTER
podaj adres e-mail zapisz się
OSTATNIA REALIZACJA

Strona sklepu oferującego stroje regionalne

www.parzynicka.pl

parzynicka_desktop


S
trona responsywna
(Responsive Web Design)
dopasowuje się do wyświetlaczy

parzynicka_mobile
Jesteś tutaj: » Aktualności

"Shisha Day" w Restauracji "Wściekłe Gary"
"Shisha Day" w Restauracji "Wściekłe Gary". Już wkrótce pierwszy dzień z shishą w "Wściekłych Garach",  będzie można zrelaksować się i skosztować bogatej oferty smakowych tytoni, profesjonalnie serwowanych przez egipcjanina.

Zapraszamy do odwiedziń strony internetowej Restauracji "Wściekłe Gary" pod adresem www.wsciekle-gary.pl. Na stronie nie tylko dowiemy się jakie jest menu i co można wyjątkowego zjeść, ale również dowiemy się jakie atrakcje na nas czekają...
Zapraszamy do "wściekłych garów" nie tylko on-line.

czytaj więcej

"Wściekłe Gary" nowa restauracja w Nowym Targu
Macie ochotę zjeść coś nowego, innego, to w takim razie Zapraszamy do nowo powstałej restauracji "Wściekłe Gary" w Nowym Targu.

Dla restauracji wykonaliśmy projekt logotypu, banery reklamowe, koszulki polo z nadrukiem, litery przestrzenne oraz oczywiście pracujemy nad stroną internetową na którą już wkrótce zapraszamy.

czytaj więcej

"Oklejanie w Praktyce" cz. I
     Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do działu "Oklejanie w praktyce".
W części pierwszej omówimy w kilku prostych krokach etapy wykonania reklamy na samochodzie. Do każdego etapu prac dołączamy zdjęcia. Oczywiście na sam koniec w obszernej galerii zaprezentujemy etap końcowy naszej pracy. Samochód na którym zostanie wykonana reklama to Peugeot - taki mały pickup... Dział będzie sukcesywnie rozszerzany...
Jeszcze raz zapraszamy do odwiedzin - Oklejanie w praktyce

czytaj więcej

Nowy serwis społecznościowy dla Firm, studentów i freelancerów..
     Masz firmę i szukasz odpowiednich pracowników, a może jesteś studentem i szukasz zleceń...
Już wkrótce do sieci Internet dołączy nowy serwis społecznościowy JOB-PROFIL tworzony przez ArtCoders. W skrócie serwis charakteryzował się będzie intuicyjnym interfejsem a jedną z jego zalet jest to, że będzie można bezpłatnie, w prosty spobób  utworzyć własne internetowe CV z możliwością jego wydruku czy zapisu na komputerze oraz utworzyć portfolio prac. Ponadto umożliwiał będzie zaawansowane wyszukiwanie zleceń, pracodawców bądź pracowników i firm. Serwis dostępny będzie...

czytaj więcej

Projekt graficzny dla strony internetowej Restauracji Meksykańskiej "El Mariachi"
     Lubicie kuchnie meksykańską i pikantne jedzenie... to zapraszamy do odwiedziń (on-line i nie tylko) oraz zapozanania sie z menu restauracji meksykańskiej "El Mariachi" w Nowym Targu.
Już wkrótce uruchomimy stronę internetową restauracji gdzie będzie można zapoznać się z menu, a tymczasem przedstawiamy screen z projektu graficznego stronki.
Strona będzie dostępna pod adresem...

czytaj więcej

Strony:  <  1 2 3 4  5   >