rss   Trwają pracę nad naszą nową stroną.
wybierz język
Kontakt tel. 790 815 721
DOMENY
wpisz nazwę domeny
sprawdź
NEWSLETTER
podaj adres e-mail zapisz się
OSTATNIA REALIZACJA

Strona sklepu oferującego stroje regionalne

www.parzynicka.pl

parzynicka_desktop


S
trona responsywna
(Responsive Web Design)
dopasowuje się do wyświetlaczy

parzynicka_mobile
Jesteś tutaj: » Aktualności

Reklama Tradycyjna - Galeria zdjęć z kilku realizacji - Wrzesień 2013
Zachęcamy do kliknięcia w rozwinięcie tego artykułu. Dodaliśmy galerię zdjęć z kilku naszych realizacji związanych z reklamą w formie tradycyjnej, wykonanych w miesiącu wrzesień 2013.

Oczywiście nie przedstawiamy tutaj wszystkich realizacji wykonanych we wrześniu lecz tylko namiastkę z prac jakie wykonaliśmy w tym miesiącu. Chcemy pokazać czym się jeszcze zajmujemy poza reklamą internetową.

czytaj więcej

bibro.pl - nowa realizacja oparta o podstawową opcję naszego systemu CMS
Nowa realizacja oparta o podstawową opcję naszego systemu zarządzania treścią IntCMS - strona www.bibro.pl firmy która zajmuje się handlem  detalicznym w zakresie: sprzętu ogrodniczego elektrycznego i spalinowego, ręcznego, zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów.

Standardowa opcja naszego systemu CMS umożliwia edycję treści na stronie w szybki i prosty sposób (tryb szybkiej edycji) oraz  rozbudowę  o nieograniczoną ilość podstron, galerii...

czytaj więcej

Nowości w IntCMS
Do podstawowej opcji naszego systemu zarządzania treścią IntCMS wdrożyliśmy wiele nowości udoskonalających zarządzanie treścią. Do najważniejszych udoskonaleń należą:

- możliwość z poziomu "trybu szybkiej edycji" dodawania i usuwania zdjęć w galeriach, edytowania miniaturki,
 - możliwość w "trybie szybkiej edycji" sortowania zdjęć w galeriach metodą "przeciągnij - upuść"...

czytaj więcej

www.reklamowesmycze.pl nowa strona firmowa
Dla firmy Grg Producenta smyczy i gadżetów reklamowych wykonaliśmy stronę firmową opartą o nasz system CMS. Dla Klienta zostały utworzone i wdrożone dodatkowe moduły m.in: moduł slajdera zarządzany z poziomu admina, moduł newsleattera oraz moduł wielojęzyczności.

Projekt graficzny został wykonany zgodnie z wytycznymi Klienta.
Zapraszamy do odwiedziń strony pod adresem: www.reklamowesmycze.pl

czytaj więcej

Witamy w nowej odsłonie...
Witamy na naszej nowej stronie internetowej... dziękujemy za odwiedziny jak również zachęcamy do ponownych. Jak łatwo zauważyć nasza oferta została podzielona na dwie główne kategorię tj. Reklama w Internecie i oferta z nią związana oraz Reklama Tradycyjna. 

Również Portfolio zostało podzielone na Portfolio z naszymi realizacjami związanymi z Internetem i na Galeria Reklam czyli ciekawe zdjęcia z naszych prac i realizacji związanych z reklamą w formie tradycyjnej.
Dodatkowo powstał nowy dział dotyczący domen internetowych...

czytaj więcej

"Shisha Day" w Restauracji "Wściekłe Gary"
"Shisha Day" w Restauracji "Wściekłe Gary". Już wkrótce pierwszy dzień z shishą w "Wściekłych Garach",  będzie można zrelaksować się i skosztować bogatej oferty smakowych tytoni, profesjonalnie serwowanych przez egipcjanina.

Zapraszamy do odwiedziń strony internetowej Restauracji "Wściekłe Gary" pod adresem www.wsciekle-gary.pl. Na stronie nie tylko dowiemy się jakie jest menu i co można wyjątkowego zjeść, ale również dowiemy się jakie atrakcje na nas czekają...
Zapraszamy do "wściekłych garów" nie tylko on-line.

czytaj więcej

Strony:  <  1 2 3  4  5  >