rss   Trwają pracę nad naszą nową stroną.
wybierz język
Kontakt tel. 790 815 721
DOMENY
wpisz nazwę domeny
sprawdź
NEWSLETTER
podaj adres e-mail zapisz się
OSTATNIA REALIZACJA

Strona sklepu oferującego stroje regionalne

www.parzynicka.pl

parzynicka_desktop


S
trona responsywna
(Responsive Web Design)
dopasowuje się do wyświetlaczy

parzynicka_mobile
Jesteś tutaj: » Aktualności

Wyjechane koszulki dla każdego... Koszulka z własnym nadrukiem.
Zapraszamy do odwiedzin i zakupów w naszym sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.shop.wyjechane.pl. Sklep oferuje koszulki z wyjechanymi nadrukami dla każdego. Można wybrać koszulkę z jednym z dostępnych wzorów, jak również w prosty sposób zamówić  koszulkę z własnym nadrukiem.

W ofercie sklepu znajdują się koszulki w różnych kolorach zarówno damskie i męskie. Istnieje możliwość wykonania nadruków wielokolorowych. Oferta sklepu będzie...

czytaj więcej

Pieniny24 na śniegu...
Na zlecenie serwisu Pieniny24.pl wykonaliśmy stronę internetową ich Szkółki narciarskiej "Pieniny24.pl na śniegu". Strona oparta o nasz system CMS.
Dodatkowo do standardowej opcji CMS zostały wdrożone moduły:
- artykuły
- slajder (zarządzany z poziomu administracji - możliwa zmiana zdjęć, ustawienia czasu i kolejności wyświetlania...

czytaj więcej

Wszystkie sporty w jednym miejscu... MAXX SPORT
Wszystkie sporty w jednym miejscu... MAXX SPORT sklep z szeroką gamą asortymentu sportowego. Dla firmy MAXX SPORT wykonaliśmy sklep internetowy oparty o nasz autorski system IntSHOP. Dodatkowo system został dostosowany do potrzeb Klienta. Wdrożyliśmy zgodnie z zaleceniami Klienta dodatkową funkcjonalność do sklepu, umożliwiającą m.in:

   - integracje sklepu z użytkowanym w firmie oprogramowaniem magazynowym. Integracja taka pozwala na bieżące aktualizowanie oferty sklepu, stanu towaru...

czytaj więcej

Nowy Rok z Nową Stroną www - PROMOCJA Noworoczna ArtCoders
Nowy Rok z Nową stroną www - Promocja Noworoczna Artcoders. Tylko teraz do końca stycznia 2014 roku możesz mieć profesjonalną stronę internetową z indywidualnym projektem graficznym oraz bardzo prostym w obsłudze systemem zarządzania treścią (IntCMS), dodatkowo przez 12 miesięcy nie musisz martwić się o utrzymanie strony. W cenie opłata za domene oraz utrzymanie strony na naszych serwerach.

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWE REALIZACJE i zobacz jaką stronę możesz mieć w ramach promocji...

czytaj więcej

Fiku Miku to prywatny żłobek - zapraszamy do odwiedzin strony internetowej
Żłobek Fiku Miku w Nowym Targu to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo-pielęgnacyjną, wychowawczą oraz edukacyjną dla dzieci w wieku do lat 3.

Zapraszamy do odwiedziń strony internetowej dostępnej pod adresem www.fikumiku.com.pl, gdzie mogą państwo uzyskać informacje na temat oferty, jak również zobaczyć galerię zdjęć.

czytaj więcej

joga-nowytarg.pl nowa stronka wykonana przez Nas
www.joga-nowytarg.pl to adres nowej stronki internetowej wykonanej przez Nas dla studia jogi i relaksacji Edyty Pszczółki. Strona oparta jest o nasz system zarządzania treścią IntCMS

Do podstawowej opcji IntCMS został  dodany moduł slajdera zarządzany z poziomu administracji oraz indywidualne rozwiązanie w postaci modułu motywów (do każdej strony głównej można ustawić inną treść w bocznych boxach wybierająć odpowiedni motyw). Projekt graficzny wykonany zgodnie z ....

czytaj więcej

Strony:  <  1 2  3  4 5  >